Reklama:

NajduZboží.cz


V KOSTCE
OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY V KOSTCE

ZPŮSOB PLATBY

Platba na dobírku. Platíte až při převzetí zboží.

Platba v hotovosti na výdejním místě v Plzni (Fügnerova ulice 8).

ZPŮSOB DOPRAVY

Česká pošta - Balík na poštu Doručí zboží na zvolenou poštu, podle Vámi vybraného poštovního směrovacího čísla. Cena služby je 170 Kč. Při nákupu od 2.000 Kč je cena služby ZDARMA.

Česká pošta - Balík do ruky Doručí zboží na zvolenou adresu. Cena služby je 180 Kč. Při nákupu od 2.000 Kč je cena služby ZDARMA.

DPD ParcelShop Doručení zboží na výdejní místo. Výběr z více než 100 výdejních míst po celé České republice. Cena služby je 80 Kč. Při nákupu od 2.000 Kč je cena služby ZDARMA.

DPD Doručení zboží na zvolenou adresu. Cena služby je 120 Kč. Při nákupu od 2.000 Kč je cena služby ZDARMA.

Osobní převzetí. Zboží si převezmete osobně na výdejním místě v Plzni (Fügnerova ulice 8).

DOBA DORUČENÍ

Až na výjimky je Vaše objednávka expedována do druhého pracovního dne od přijetí Vaší objednávky. V situacích, kdy nebude možné objednávku expedovat do druhého dne, budete o této situaci informováni. V takovém případě expedujeme objednané zboží do deseti pracovních dnů.

STORNO OBJEDNÁVKY

Od odeslání objednávky je objednávka považována za závaznou. Zákazník má však právo odstoupit od kupní smlouvy (objednávky) do 14 dnů od převzetí zboží. Chce-li tak zákazník učinit, musí zboží vrátit neponičené, v originálním neporušeném obalu a s kompletním obsahem. V takovém případě je zákazník povinnen o této situaci informovat prodávajícího. Peníze jsou zákazníkovi vráceny až po převzetí vráceného zboží.

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Reklamační řád vychází ze zákona č. 40/1964 Sb., z občanského zákoníka. Reklamaci lze provést pouze v případě, že je zboží v záruční době. Délka záruční doby je udána u každého zboží v katalogu. V případě reklamace zasílejte všechny dotazy a informace na reklamace@top-design-svitidla.cz

Do záruky nespadají tyto případy:

-zboží bylo reklamováno po záruční době

-zboží bylo neodborně instalováno, upravováno či opravováno

-zboži bylo používáno v rozporu s přiloženým návodem k obsluze

-zboží bylo poškozeno živlem (vodou, bleskem, ohněm, elektrickým výbojem)

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne jakékoliv třetí straně. Potřebné osobní údaje (jméno, adresa) budou předány pouze dopravci. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícim.

N2RiMG